Endermologia

Rodzaj masażu podciśnieniowy, przeznaczony dla osób które chcą pozbyć się cellulitu, ujędrnić skórę oraz wymodelować sylwetkę.

 

Jak wygląda zabieg endermologii?

Początkowo przeprowadzany jest wywiad w celu ustalenia typu skóry pacjenta. Pozwala to na dobranie odpowiednich parametrów urządzenia. Wskazane jest także wykonanie zdjęć przed i po, w celu weryfikacji efektów przeprowadzonego zabiegu. Następnie pacjentka otrzymuje specjalny kombinezon, co wpływa na większy komfort i lepsze możliwości działania urządzenia. Siła nacisku głowicy oddziałuje na głębokie warstwy skóry, rolując i zasysając ją. Podczas jednego zabiegu urządzenie pracuje nad trzema efektami – ujędrnieniem skóry, redukcją tkanki tłuszczowej oraz wygładzeniem cellulitu.

 

Na jaki obszar ciała polecany jest zabieg ENDERMOLOGIA?

Zabieg endermologii może być wykonywany na całym ciele, jednak w trakcie jednego zabiegu kosmetolog skupia się na pracy nad wybranymi obszarami, np. brzuch, uda i pośladki.

Czas trwania zabiegu?
40 min

Jak często zabieg powinien być powtarzany?

Zalecane jest wykonanie minimalnej serii 8-12 zabiegów, raz lub dwa razy w tygodniu. Dla podtrzymania efektów, można wykonywać także dłuższe serie lub zabiegi przypominające, już w większym odstępie czasu.

 

 

Efekty

U większości klientek zauważalne efekty poprawienia jędrności skóry występują już po około czterech-sześciu zabiegach. Warto jednak zaznaczyć, że po każdym zabiegu odczuwalne jest uczucie lekkości ciała, związane z przedrenowaniem ciała.

 

Co warto wiedzieć?

Zabieg endermologii może być wykonywany w połączeniu z zabiegiem STORZ dostępnym również w naszym gabinecie. Co więcej endermologia może być wykonywana również na twarz – więcej informacji na ten temat TUTAJ. Warto pamiętać aby po zabiegu przyjmować minimum 2 litry wody dziennie. Efekty endermologii będą utrzymywały się dłużej u pacjentek prowadzących zdrowy i aktywny tryb życia.

Warto zaznaczyć, iż Endermologia jest wskazana dla osób planujących zabieg liposukcji. Wykonanie kilku zabiegów poprzedzających operację, zwiększa efektywność i przyspiesza procesy gojenia. Niezbędne jest także wykonanie serii zabiegów już po przeprowadzonej liposukcji.

Przeciwwskazania

  • Ciąża i okres karmienia piersią
  • Infekcje i stany zapalne skóry
  • Bielactwo
  • Żylaki
  • Stosowanie leków przeciwzakrzepowych
  • Rozrusznik serca
  • Implanty podskórne
  • Wysypka

PROMOCJA

10 zabiegów endermologii na wybraną partię ciała za 1390 zł! Kombinezon gratis.

Czas pojedynczego zabiegu: 40 minut. Cena regularna 1800 zł.
Rezerwuj wizytę: tel. +48 698 72 71 71