INNARI® to pierwsze takie urządzenie na świecie w technologii HTP, które wykorzystuje siłę działania podobną, bezpieczniejszą i bardziej skuteczną niż technologia HIFU, działając na podobnych głębokościach.
 
Po raz pierwszy w sposób nieinwazyjny możemy wnikać, aż na głębokość 4 mm bez konieczności wykonywania mikro nakłuć czy nakłuć klasycznych. Dając takie same efekty jak w przypadku nici PDO, z natychmiastowym efektem utrzymującym się nawet do 3 lat po serii zabiegów.
 
Działanie technologii HTP stymuluje regenerację włókien kolagenowych i remodeluje ich strukturę w trzech warstwach. Włókna kolagenowe stają się krótsze, odnowione oraz zyskują lepszą sprężystość, co sprzyja ich przebudowie. Skóra staje się bardziej napięta i jędrna. W sposób znaczący zmniejszają się zmarszczki i wiotkość skóry. Pod wpływem wytworzonego ciepła włókna kolagenowe ulegają obkurczeniu, naczynia krwionośne rozszerzają się, dzięki czemu tkanki są dotlenione i gotowe do przebudowy.
 
Specjalnie dobrane autorskie ruchy zabiegowe gwarantują natychmiastowy efekt. Firma M'onduniq, jako pierwsza i jedyna opracowała technikę HTP.